Ważne Informacje Dla Pacjentów !

 

 Szanowni Państwo !

W załącznikach przedstawiamy informacje dotyczące podstawowej opieki zdrowotnej  (grafik pracy POZ w 2016 r.),  zasady korzystania z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, wykaz podwykonawców  realizujących badania obrazowe, laboratoryjne, transport sanitarny w POZ w Lubominie. Jednocześnie załączamy informacę dotyczącą lekarzy sądowych.

 

UWAGA!

W dniach 27.05.2016 r.  w godz. 13.00 - 15.00 i 30.05.2016 r.  w godz. 13.00 - 15.00 lek. Wojciecha Broszkiewicza zastępował będzie:

lek. Roman Olejczuk .

W razie konieczności konsultacji lekarskiej w w/w dniach poza ustalonymi godzinami nalezy zgłaszać sie do przychodni  NZOZ "LEKARZ DOMOWY" Roman Olejczuk ul. Wodna 1 Orneta (tel. do rejestracji: 55 242 11 57.

 

 

 

 
 

 


Z a ł ą c z n i k i
Urząd GminyRada GminyDane kontaktoweInformator teleadresowyPołożenieSołectwaRolnictwo i działalność gospodarczaKultura i oświata, kalendarium imprezGminna Biblioteka Publiczna w LubominieWalory turystyczneObiekty zabytkoweGaleriaOśrodek zdrowiaGOPSŚrodowiskowy Dom Samopomocy w WolnicyKlub Integracji SpołecznejFirmyOrganizacje pozarządoweWSPÓŁPRACA ZAGRANICZNAMikroporadyObrót Nieruchomościami