Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach 2019

29 marca w Ostródzie odbył się Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach w których udział wzięli Sołtysi z Gminy Lubomino. Wydarzenie było okazją do wyrażenia wdzięczności za ustawiczną i codzienną pracę Sołtysów na rzecz lokalnej społeczności oraz wspólnego świętowania.

W Ostródzie blisko100 sołtysów zostało wyróżnionych za zaangażowanie oraz rozwój swojej społeczności.

Wyróżnienie Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego z Gminy Lubomino otrzymała Pani Sylwia Ciszewska - Sołtys Sołectwa Wolnica.

Joanna Karpińska-Koźlik (2019-04-08 08:23)