II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Polska smakuje"

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa jest organizatorem II ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Polska smakuje", którego celem jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych. Konkurs jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich, ma charakter otwarty.

Prace konkursowe mogą przedstawiać regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska, pola uprawne czy produkty przetworzone i nieprzetworzone, na różnych etapach ich produkcji.

Nagrodami będą aparaty fotograficzneFujifilm Instax Mini 9.

Najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR.

Prace fotograficzne można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Termin nadsyłania prac upływa 24 czerwca 2019 r.

Joanna Karpińska-Koźlik (2019-06-06 11:01)

Z a ł ą c z n i k i