Ruskie ,z kapustą i grzybami ,z babką ziemniaczaną ,twarogiem na słodko ,z mięsem, ze szpinakiem , drożdżowe z makiem - DZIEŃ PIEROGA za nami!!!

IV " LETNI RODZINNY DZIEŃ PIEROGA "W LUBOMINIE 2017  - już po raz czwarty udana impreza  kulinarna, artystyczna, kulturalna!!! Dziękujemy Wam wszystkim ,którzy byli razem z nami i jak co roku cieszymy się z Waszej obecności .Pogada piękna ,pierogi przepyszne (a było ich znów tysiące)! Ruskie ,z kapustą i grzybami ,z babką ziemniaczaną ,twarogiem na słodko ,z mięsem, ze szpinakiem , drożdżowe z makiem . Na nasze zaproszenie, z czego ogromnie się cieszymy , odpowiedziały dwa sołectwa : Sołectwo Rogiedle i Wolnica - na ich zawsze możemy liczyć . Corocznie wspierają nas przy organizowaniu tego wydarzenia. Serdecznie Wam dziękujemy .Słowa wdzięczności i  podziękowania kierujemy do wszystkich ludzi dobrej woli za pomoc  w organizacji tej imprezy. Szczególnie pragniemy złożyć podziękowanie na ręce  Pana Wójta Gminy LUBOMINO  , OSP LUBOMINO-  oni zawsze służą nam pomocą i pełnym zaangażowaniem, wszystkim cudownym dzieciom występującym na scenie wraz z swoimi Paniami ,które przygotowały piękny występ. Dziękujemy Paniom z ZUMBY za występ, "Wesołym Nutkom" wraz z Jarosławem Sucheckim,  DJ Jarkowi za piękne prowadzenie całej imprezy ,pracownikom z Gminy ,którzy dzielnie nam pomagali , Panu Prezesowi Spółdzielni za użyczenie dojścia do energii , wszystkim uczestnikom za czynny udział w konkursach.   Dziękujemy Wam wszystkim ,którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia !!!

Ale przede wszystkim gorące podziękowania należą się Wam dziewczyny ,jesteście WIELKIE!!!, KOCHANE!!! Bez Was nic by nie było . Dziękuję za Waszą pracowitość, zaangażowanie , za uśmiech na twarzy ,za radość którą macie w sobie. Dziękujemy i zapraszamy za rok !!!

Mariola Gulbinowicz

Prezes Stowarzyszenia „NASZE-MARZENIA”

Dorota Dunio (2017-06-26 07:50)