„Małżeństwo jest jak czysty deszcz..."

"Kocha się naprawdę i do końca
tylko wówczas gdy kocha się zawsze
w radości i smutku bez względu
na dobry czy zły los."

Urząd Stanu Cywilnego w Lubominie w dniu dzisiejszym, 15 grudnia przepełniony był przemiłą atmosferą i kwiatami. W tym dniu swoje długoletnie pożycie małżeńskie świętowały pary małżeńskie z naszej Gminy .
Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud włożony w zapewnienie bytu rodzinie, za wychowanie dzieci i przeżycie w jednym związku małżeńskim tak wielu lat Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
 Wójt Gminy Lubomino- Andrzej Mazur   i  Maria Dębek – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Lubominie, składając Jubilatom życzenia,  wyrazili swój podziw i uznanie  życząc długich i pogodnych lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności oraz pogratulowali zebranym tak długiego stażu małżeńskiego.

Dorota Dunio (2017-12-15 12:48)