Informacja w sprawie wody przeznaczonej do spożycia

Urząd Gminy Lubomino informuje , że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lidzbarku Warmińskim w dniu 15 grudnia 2017 r. odwołał zakaz spożywania wody ze Stacji Uzdatniania Wody wiejskiego wodociągu publicznego w miejscowości Wilczkowo.

Jakość wody w SUW w Wilczkowo odpowiada wymaganiom mikrobiologicznym określonym w załącznikach Nr 1A i 3A do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2015 r. , poz. 1989).

Dorota Dunio (2017-12-18 07:43)